Copa Masculina

Copa Masculina

Setzens de Final Vuitens de Final Quarts de Final Semi Final Final
In your face    
25/11/2017
In your face 15:30 Putukah Jazz
Pavelló Sud 3
 
 
Putukah Jazz
  
Penya Blaugrana Castellbisbal 
25/11/2017
Penya Blaugrana Castellbisbal 18:30 Chanantes
 
 
Chanantes
  
Quiero Mas 
25/11/2017
Quiero Mas 17:00 Inter de Mitente
Pavelló Sud 3
 
 
Inter de Mitente
  
Los Jubilaos 
26/11/2017
Los Jubilaos 10:30 Ho lha la
Pavelló Sud 1
 
 
Ho lha la
  
Big Swiss Cheese Burgers 
25/11/2017
Big Swiss Cheese Burgers 15:30 Espartanos
Pavelló Sud 2
 
 
Espartanos
  
Can Mata$ 
26/11/2017
Can Mata$ 09:00 Hoosiers Ole Stars
Can Balsach 2
 
 
Hoosiers Ole Stars
  
Wisconsin 
25/11/2017
Wisconsin 18:30 Celtics
Pavelló Sud 1
 
 
Celtics
  
La Romànica 
26/11/2017
La Romànica 09:00 Toyacos Crew
Can Balsach 3
 
 
Toyacos Crew
 
La Zona
25/11/2017
La Zona 17:00 Ryukan
Pavelló Sud 2
 
 
Ryukan
  
Salou Dream 
25/11/2017
Salou Dream 15:30 Old School
Pavelló Sud 1
 
 
Old School
  
Frankfurt Hessen Sant Cugat 
26/11/2017
Frankfurt Hessen Sant Cugat 10:30 Pim Pam
Can Balsach 1
 
 
Pim Pam
  
K19 
26/11/2017
K19 10:30 Honolulu Rupas
Can Balsach 2
 
 
Honolulu Rupas
  
Creu Alta 
26/11/2017
Creu Alta 09:00 PcLand Jovaisha
Can Balsach 1
 
 
PcLand Jovaisha
  
Falta Personal 
25/11/2017
Falta Personal 17:00 Burbons
Pavelló Sud 1
 
 
Burbons
  
CB Platanillo 
26/11/2017
CB Platanillo 10:30 De Bon Rotllo
Can Balsach 3
 
 
De Bon Rotllo
  
Minions 
25/11/2017
Minions 18:30 Junior 3
Pavelló Sud 2
 
 
Junior 3
Setzens de Final Vuitens de Final Quarts de Final Semi Final Final Semi Final Quarts de Final Vuitens de Final Setzens de Final
In your face       La Zona
25/11/2017
In your face 15:30 Putukah Jazz
Pavelló Sud 3
25/11/2017
La Zona 17:00 Ryukan
Pavelló Sud 2
  
  
Putukah JazzRyukan
    
Penya Blaugrana Castellbisbal  Salou Dream
25/11/2017
Penya Blaugrana Castellbisbal 18:30 Chanantes
25/11/2017
Salou Dream 15:30 Old School
Pavelló Sud 1
  
  
ChanantesOld School
    
Quiero Mas  Frankfurt Hessen Sant Cugat
25/11/2017
Quiero Mas 17:00 Inter de Mitente
Pavelló Sud 3
26/11/2017
Frankfurt Hessen Sant Cugat 10:30 Pim Pam
Can Balsach 1
  
  
Inter de MitentePim Pam
     
Los Jubilaos   K19
26/11/2017
Los Jubilaos 10:30 Ho lha la
Pavelló Sud 1
26/11/2017
K19 10:30 Honolulu Rupas
Can Balsach 2
  
  
Ho lha laHonolulu Rupas
  
Big Swiss Cheese BurgersCreu Alta
25/11/2017
Big Swiss Cheese Burgers 15:30 Espartanos
Pavelló Sud 2
26/11/2017
Creu Alta 09:00 PcLand Jovaisha
Can Balsach 1
  
  
EspartanosPcLand Jovaisha
     
Can Mata$   Falta Personal
26/11/2017
Can Mata$ 09:00 Hoosiers Ole Stars
Can Balsach 2
25/11/2017
Falta Personal 17:00 Burbons
Pavelló Sud 1
  
  
Hoosiers Ole StarsBurbons
    
Wisconsin  CB Platanillo
25/11/2017
Wisconsin 18:30 Celtics
Pavelló Sud 1
26/11/2017
CB Platanillo 10:30 De Bon Rotllo
Can Balsach 3
  
  
CelticsDe Bon Rotllo
    
La Romànica  Minions
26/11/2017
La Romànica 09:00 Toyacos Crew
Can Balsach 3
25/11/2017
Minions 18:30 Junior 3
Pavelló Sud 2
  
  
Toyacos CrewJunior 3