CB Viladecavalls Vilavets

Resultados

1F Jornada 8 19-20

1F Jornada 7 19-20

1F Jornada 6 19-20

1F Jornada 5 19-20

1F Jornada 4 19-20

1F Jornada 3 19-20
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

1F Jornada 2 19-20
Pavelló Sud 2

1F Jornada 1 19-20
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Can Balsach 1

2F Semis 3/3 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Semis 2/3 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Semis 1/3 18-19
Pavelló Sud 2

2F Jornada 20 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 19 18-19
El Social

2F Jornada 18 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 17 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 16 18-19
Sallarès i Pla

2F Jornada 15 18-19
Pavelló Sud 2

2F Jornada 14 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Quarts Tornada Femenina
Pavelló Sud 3

2F Jornada 13 18-19
Pavelló Sud 2

2F Jornada 12 18-19
Can Balsach 1

2F Jornada 11 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Quarts Anada Femenina
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 10 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 9 18-19
El Social

2F Jornada 8 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 7 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 6 18-19
Sallarès i Pla

2F Jornada 5 18-19
Pavelló Sud 2

2F Jornada 4 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 3 18-19
Pavelló Sud 2

2F Jornada 2 18-19
Creu Alta

2F Jornada 1 18-19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Semis tornada
El Social

2F Semis anada
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 21
Regina Carmeli

2F Jornada 20
Pavelló Sud 3

2F Jornada 19
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 18
Can Balsach 1

2F Jornada 17
Escola Industrial (Campus)

2F Jornada 15
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Quarts Copa Femenina Tornada
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 14
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 13
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 12
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 11
Can Balsach 1

Quarts Copa Femenina Anada
Pavelló Sud 3

2F Jornada 10
Escola Industrial (Campus)

2F Jornada 8
El Social

2F Jornada 7
Regina Carmeli

2F Jornada 6
Pavelló Sud 2

Ronda Prèvia Copa Femenina
El Social

2F Jornada 5
Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

2F Jornada 4
Can Balsach 1

2F Jornada 3
Escola Industrial (Campus)

2F Jornada 1
El Social

El Casal

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

El Social

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Pavelló Sud 3

El Casal

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

Escola Industrial (Campus)

Pavelló Sud 3

Barbera

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

El Social

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs

El Casal

Poliesportiu Municipal Sebastià Homs