Inici

Notícies destacades

  • 29/03 : Ja estan penjades les semifinals de copa, masculina i femenina
  • 29/03 : El 9 i 10 d'Abril es jugaran partits de recuperació
 
Jornada recuperació Primera Masculina

Aquest són els partits que es jugaran a la Jornada de recuperació del 21-22 de Maig 

 

DISSABTE 21/05 PAVELLÓ SUD

PAVELLO SUD 1   15:00   SALOU DREAM - REFEREE'S FRIENDS
PAVELLO SUD 2   16:30   PIM PAM - OLD SCHOOL
PAVELLÓ SUD 1   18:00   K19 - PC LAND JOVAISHA
PAVELLÓ SUD 3   18:00   LA ROMANICA- ALL STARS

DIUMENGE 22/05 PAVELLÓ SUD

PAVELLÓ SUD 3   09:00   OLD SCHOOL - QUIERO MAS
PAVELLO SUD 2   10:30   LA ROMANICA - K19
PAVELLÓ SUD 3   10:30   SALOU DREAM - CB PLATANILLO
PAVELLÓ SUD 1   12:00   PIM PAM - REFEREE'S FRIENDS
PAVELLÓ SUD 2   12:00   K19 - OSOBUCO

 
Participants All Star 2016 Lliga Femenina

Aquestes són les participants del partit All Star de la Lliga Femenina

 

                   Equip A                                            Equip B                        

Aina Guitart - Basve                                          Anna Mestres - Som-hi
Maria Ovejero - CB Fontetes                              Montse Faba - Som-hi
Mº Teresa Trivaldos - Basve                              Mº Eulàlia Ros - Green Team
Silvia Ruiz - Basve                                            Ònia Alonso - Som-hi                            

Aida Cerezo - Regina                                        Encarnación Gómez - Barberà
Imma Torres - Vilavets                                     Maria Boixadera - Green Team
Esther Malgrosa - Atlètic                                   Silvia López - Green Team
Marleny Fernandez - El Social                           Sonia Garcia - Som-hi
Nuria Moline - El Social                                     Montserrat Basterretxea - Som-hi
Monsterrat Prieto - CB Fontetes                         Joana Pinol - Campus
Lidia Colom - Basve                                          Maite Fernandez - Proyecto Basket

Mº Carme Alvarez - Vilavets                                  

Silvia Gonzalez - Regina                               

 
Participants All Star 2016 Segona vs Tercera

Aquests són els participants del Partit All Star de Segona Masculina contra Tercera Masculina

 

                                              SEGONA VS TERCERA


                SEGONA                                                        TERCERA                

Carlos Carrasco - Viejas Glorias                              Ngadi David Gil - Can Mata$
Miquel Pijoan - Oh lha la                                         Santiago Parraga - De Bon Rotllo
Isaac Saiz - Penya Blaugrana                                   Bernat Prieto - Burbons
Miguel Angel Hdez - Wisconsin                                 Daniel Sanchez - Drink Team
Raul Costa - Creu Alta                                             Felipe Subires - La Zona
Arnau Mestres - Ho lha la                                        Marc Larroda - Drink Team
Alberto Hijano - Viejas Glorias                                 Karim Joaquin Bouahmed - De bon Rotllo
Joan Casamada - Puig de la Creu                             Xavi Marlasca - Drink Team
Joan Roca - Viejas Glorias                                       Joan Paul Marcel - Can Mata$
Sergio Costa - Creu Alta                                          Pol Reina - Drink Team
Luis Marugan - Teamwork                                       Eloi Bernabeu - Minions

Sergi Aixalagrave - Penya Blaugrana                        Jordi Navarro - Celtics
Kevin Moreno - Espartanos                                     David Garcia - Chanantes 

                                                                            

 
Participants All Star 2016 Primera Masculina

Aquests són els participants del Partit All Star de Primera Masculina

 

                                              PRIMERA MASCULINA


                EQUIP A                                                        EQUIP B                  
Alex Alba - Referee's friends                                   Christian Moreno - Olé Stars
Oriol Espasa - Referee's friends                               Felip López - Quiero Mas
Albert Sola - Dream Tinc                                        Carlos Arroyo - Olé Stars
Maximo Castellanos - Salou Dream                          Josep Cuadras - Old School

Ricard Garrós - K19                                                Alex Roque - PC Land
Ernesto Rosco - K19                                               Manuel Cano - PC Land
Oscar Alba - K19                                                   Javier Castrillon - PC Land
Daniel Guzman - Salou Dream                                Marc Guiló - Osobuco
Juan Francisco Osuna - In your face                       Arnau Brunet - Putukah Jazz

Sergio Brioa - Referee's friends                              Jesús Alonso - La Romànica
Ricardo Pérez - Referee's friends                            
Alejandro Lopez - Referee's friends                        
                                                    

 
Tancament periode fitxatges
A partir del 02/05 ja no es podran incorporar nous jugadors.
 
<< Inici < Anterior 1 2 Següent > Final >>

Resultats 1 - 6 de 12