Categoría: Sin categoría

Classificació Final Segona i Tercera Masculina

 

SEGONA MASCULINA TERCERA MASCULINA
1. HO LHA LA 1. TOYACOS CREW
2. CREU ALTA 2. BIG SWISS CHEESE BURGERS
3. HONOLULU RUPAS 3. DE BON ROTLLO
4. FRANKFURT HESSEN ST CUGAT 4. CAN MATA$
5. LOS JUBILAOS 5. ESPARTANOS
6. FALTA PERSONAL 6. BURBONS
7. CELTICS 7. CHANANTES
8. PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 8. LA ZONA
9. WISCONSIN 9. JUNIOR 3
10. RYUKAN 10. MINIONS

Partits de recuperació Lliga Masculina

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL FRANKFURT HESSEN ST CUGAT  17:00  CAN BALSACH 3   19/05/2018
 FALTA PERSONAL HONOLULU RUPAS  18:30  CAN BALSACH 1  19/05/2018 
HO LHA LA   HONOLULU RUPAS 09:00  PAVELLO SUD 3  20/05/2018 
FALTA PERSONAL  CELTICS  10:30  PAVELLO SUD 2  20/05/2018 
 BIG SWISS CHEESE BURGERS BURBONS   10:30 SALLARES I PLA   20/05/2018
 IN YOUR FACE PIM PAM  17:00  PAVELLO SUD 2   26/05/2018
PC LAND JOVAISHA   QUIERO MAS 17:00   PAVELLO SUD 3 26/05/2018 
K19   LA ROMANICA 18:30   PAVELLO SUD 3  26/05/2018
K19  QUIERO MAS  09:00  CAN BALSACH 2   27/05/2018
PIM PAM  INTER DE MITENTE  09:00  CAN BALSACH 3  27/05/2018 
 PC LAND JOVAISHA HOOSIERS OLE STARS  10:30  CAN BALSACH 2  27/05/2018 
 CB PLATANILLO OLD SCHOOL  10:30   CAN BALSACH 3  27/05/2018

Partits recuperació

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 BIG SWISS CHEESE BURGERS BURBONS 15:30 PAVELLO SUD 1 14/04/2018 
RYUKAN LOS JUBILAOS 17:00  PAVELLO SUD 2  14/04/2018
 HO LHA LA WISCONSIN 18:30 PAVELLO SUD 1  14/04/2018
HONOLULU RUPAS PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 18:30 PAVELLO SUD 2  14/04/2018
FALTA PERSONAL CELTICS 18:30 PAVELLO SUD 3 14/04/2018
K19 CB PLATANILLO 09:00 CAN BALSACH 1 15/04/2018
PIM PAM PUTUKAH JAZZ 09:00 CAN BALSACH 2 15/04/2018
FRANKFURT HESSEN ST. CUGAT CREU ALTA 09:00 CAN BALSACH 3 15/04/2018

Ronda Prèvia Copa Femenina

Ja estan penjats els horaris de la ronda prèvia de la copa femenina. 

 

Canvis Jornada 3 : competició masculina

Degut a canvis d’última hora per part de l’Ajuntament amb la designació de pistes, per la jornada 3 de la competició masculina, hi ha molts canvis, Si us plau estigueu atents ja que hi ha 6 partits que es jugaran en diumenge a Pavelló Sud.  Degut a aquests canvis hi ha preferències horàries que no he pogut mantenir, per tant aquests equips tenen tot el dret a demanar a aplaçament, i si juguen el partit intentarem compensar en partits que no siguin locals. 

 

DATA HORA PISTA PARTIT
28/10 15:30 Pavelló Sud 1 HOOSIERS OLE STARS – OLD SCHOOL
29/10 9:00 Can Balsach 1 CREU ALTA – HONOLULU RUPAS
29/10 9:00 Can Balsach 2 CAN MATA$ – CHANANTES
29/10 9:00 Can Balsach 3 IN YOUR FACE – LA ROMANICA
29/10  9:00  Pavelló Sud 1  WISCONSIN – LOS JUBILAOS 
 29/10   9:00  Pavelló Sud 2  INTER DE MI TENTE – K19 
29/10   9:00   Pavelló Sud 3   TOYACOS CREW – ESPARTANOS
29/10   10:30  Pavelló Sud 1  CB PLATANILLO – PUTUKAH JAZZ
29/10   10:30  Pavelló Sud 2 BURBONS – DE BON ROTLLO 
29/10   10:30  Pavelló Sud 3 BIG SWISS CHEESE BURGERS – LA ZONA 

Torneig 3×3 Festes de l’Eixample

Us adjuntem la informació pel torneig 3×3 de les festes de l’Eixample : 

Torneo de Basket 3X3 Fiestas de L´Eixample de Sabadell

En las próximas Fiestas de L´Eixample de Sabadell en la Avenida de Barberà se llevara a cabo un torneo de Basket 3X3 que comenzará el 22 de julio y la fase final el 23 de Julio. De esta forma, se disputará un torneo de 3X3 donde pueden participar todos los aficionados al baloncesto que lo deseen independientemente de la edad. El evento contará con música y actuaciones.

Precio de la Inscripción: 25 euros

Regalos:

-Camiseta

-Dos Botellas de agua por partido

-Refresco al terminar cada partido para cada participante

Para inscribiros o información, enviarnos un correo a 3x3eixample@gmail.com,

y os enviaremos toda la información necesaria.

Partit amb veterans del FB Barcelona

El nostre equip Hoosiers Ole Stars va ser convidat aquest dilluns 12 de juny  a jugar un amistós a la Ciutat Esportiva Joan Gamper , contra el F.C.Barcelona Veterans.

Un equip, el del Barça que mai perd, els nostres companys van donar molta guerra durant 2 quarts, destacant la brillant actuació individual del seu jugador Christian i el coratge de tots els seus membres que van donar la cara contra algun jugador fins i tot de 2,15mts, finalment el partit va acabar amb el resultat de 87 a 63, aqui teniu les fotos. 

Classificació Final Lliga Femenina

Així queden les classificacions de les Lligues Masculines, després de la puntuació de grups. 

PRIMERA FEMENINA SEGONA FEMENINA
1.-  Basve 1.- Escopinyes
2.- CB Acardi 2.- WhatsApp
3.- Som-hi 3.- Campus
4.- CB Fontetes  4.- CB Viladecavalls Vilavets
5.- Green Team 5.- El Social
6.- UE Barberà 6.- Pica Pica
7.- Regina Carmeli 7.- Kimak+Proyecto

Jornada de Recuperació Lliga Masculina

Aquest són els partits de recuperació de la Lliga Masculina 

DATA LOCAL VISITANT HORA PISTA
 27/05/2017 Salou Dream  Quiero Mas  15:30  Pavelló Sud 1 
27/05/2017  Honolulu Rupas  Oh lha la  15:30  Pavelló Sud 2 
27/05/2017  PC Land Jovaisha Dream Tinc  15:30  Pavelló Sud 3 
27/05/2017  Wisconsin  Drink Team  18:30  Pavelló Sud 1 
27/05/2017  K19  Green Gos  17:00  Pavelló Sud 2 
 27/05/2017 Falta Personal Penya Blaugrana Castellbisbal 17:00 Pavelló Sud 31
27/05/2017  Chanantes Burbons  17:00  Pavelló Sud 3 
28/05/2017  La Zona Chanantes  09:00  Can Balsach 1 
 28/05/2017 Pim Pam  Putukah Jazz 09:00  Can Balsach 2 
 28/05/2017 Espartanos Celtics   10:30 Can Balsach 1 
28/05/2017   Dream Tinc  Puig de la Creu  10:30  Can Balsach 2 
28/05/2017  Falta Personal  Creu Alta  10:30  Can Balsach 3 
28/05/2017  In your face   Salou Dream  12:00  Can Balsach 1 
28/05/2017  Oh lha la   Honolulu Rupas  12;00  Can Balsach 2 
28/05/2017  Hoosiers Ole Stars  Green Gos  12:00  Can Balsach 3 
         

Jornades Recuperació Lliga Femenina

Aquest són els partits de recuperació de la Lliga Femenina. 

DATA LOCAL VISITANT HORA PISTA
23/05/2017 Campus WhatsApp  20:30 Escola Industrial Terrassa
23/05/2017  Green Team  Som-hi   22:00 Pavelló Sud 3 
24/05/2017   El Social  Escopinyes 21:30  El social 
24/05/2017   Basve CB Fontetes  22:15  Can Balsach 1 
 25/05/2017  Regina Carmeli  Som-hi  20:45 Pavelló Regina 
25/05/2017  Kimak + Proyecto  Campus  22:00  Pavelló Sud 3 
30/05/2017  Campus   WhatsApp   20:30 Escola Industrial Terrassa 
 30/05/2017 Pica Pica  Kimak + Proyecto   22:00  Pavello Sud 2
31/05/2017   El Social  Pica Pica 21:30   El Social
01/06/2017  Green Team  Som-hi  22:00   Pavello sud 3