Categoría: Sin categoría

Quarts Tercera Masculina

Després del partit que faltava per jugar, ja s’ha tancat el quadre de playoff de Tercera Masculina, aquí teniu com queda l’anada.

Jornada recuperació Lliga Masculina

DATAHORA LOCALVISITANTPISTA
08/06/201915:00NEW YORK STYLELOCKOUT SBDPAVELLO SUD 1
08/06/201915:00HONOLULU RUPASCB PLATANILLOPAVELLO SUD 2
08/06/201915:00OH LHA LAOLD SCHOOLPAVELLO SUD 3
08/06/201917:30SALOU DREAMPC LAND JOVAISHACAN BALSACH 1
08/06/201917:30IN YOUR FACEHOOSIERS OLE STARSCAN BALSACH 2
08/06/201917:30BURBONSCHANANTESCAN BALSACH 3
08/06/201919:00FALTA PERSONALWISCONSINCAN BALSACH 1
08/06/201919:00TOYACOS CREWPENYA BLAUGRANA CASTELLBISBALCAN BALSACH 2
08/06/201919:00SARDANA TEAMSLAM DRUNKCAN BALSACH 3
09/06/201909:00PIM PAMPC LAND JOVAISHAPAVELLÓ SUD 1
09/06/201909:00PUTUKAH JAZZNEW YORK STYLEPAVELLÓ SUD 2
09/06/201909:00FRANKFURT HESSEN ST CUGATWISCONSINPAVELLÓ SUD 3
09/06/201910:30CAN MATA$BURBONSPAVELLÓ SUD 1
09/06/201910:30SLAM DRUNKMINIONSPAVELLÓ SUD 2
09/06/201910:30HOOSIERS OLE STARSOLD SCHOOLPAVELLÓ SUD 3
09/06/201912:00SALOU DREAMCB PLATANILLOPAVELLÓ SUD 1
09/06/201912:00DE BON ROTLLOLOS JUBILAOSPAVELLÓ SUD 2
09/06/201912:00ESPARTANOS SARDANA TEAMPAVELLÓ SUD 3
05/06/201922:15HOOSIERS OLE STARSNEW YORK STYLECAN BALSACH
12/06/201922:15CHANANTESBIG SWISS CHEESE BURGERSCAN BALSACH

3×3 Festa Major Sabadell

Com cada any, organitzem el 3×3 de la Festa Major de Sabadell, que es farà el pròxim 8 de Setembre a les 21:00 h, 

Les inscripcions es poden fer via mail a laballes@basquetsabadell.com , indicant el nom dels participants i el nom de l’equip, o bé presecialment el mateix dia de 17:30 a 19:30,  les places són limitades a 20 equips, així que si teniu previst participar no trigueu en enviar un correu per assegurar-vos la plaça. 

Informació del programa aquí 

 

 

Inscripcions Temporada 2018-19

El periode d’inscripcions per a la temporada 2018/2019 anirà del 12 al 23 de setembre.
Les quotes per aquesta temporada 2018/2019 son les següents :
Lliga Masculina -> 1120 euros per equip + 60 euros per jugador
Lliga Femenina -> Equips sense pista pròpia -> 970 euros per equip + 60 euros per jugadora
                                        Equips amb pista pròpia -> 730 euros per equip + 60 euros per jugadora

Aquesta temporada es mantindà la quota de preferència horària que serà de 90€ a l’hora de fer les inscripcions . Això implica que els partits que jugueu com a locals sempre seran dins de la vostra preferència, i quan sigueu visitants també s’intentarà però sempre depenent de la resta dels equips, teniu  que escollir entre dissabte o diumenge,

Els equips que ja estaven la temporada anterior i portin un equip nou a la lliga, tindran un descompte de 100€ al preu a l’inscripció.

Pel que fa al tema del pagament, s’haurà de realitzar en un únic pagament al número de compte:
0081 0052 08 0002264933 (al Sabadell Atlantico, caldrà portar el comprovant o enviar per mail) 

Per qualsevol dubte us atendrem a través de laballes@basquetsabadell.com

A partir de dilluns dia 12 de Setembre es podran fer les inscripcions a la Balles on-line.
Només tindreu que enviar un mail a laballes@basquetsabadell.com indicant el NOM DEL VOSTRE EQUIP per sol.licitar USUARI i CONTRASENYA.
Accediu a www.inscripcioequipballes.com poseu el vostre usuari i password que us haurem facilitat i ja podeu inscriure el jugadors.

Necessitareu DNI, NOM, COGNOMS, DATA NAIXEMENT, TELEFON DE CONTACTE , EMAIL, POBLACIO, FOTO , DNI, (una foto de la part frontal és suficient), DORSAL (OPCIONAL).
Ara veureu que tindreu que escollir el Primer i Segon capità quan estiguin registrats.

Com l’any passat a la Lliga Masculina no caldrà tenir fitxes, sinó que només podran jugar els jugadors que estiguin registrats a través de la nostra aplicació. Us recomanem que porteu el DNI sempre als partits ja que l’àrbitre o taula pot demanar-ho per fer una comprovació, per a la Lliga Femenina el procediment serà el mateix també que l’any passat, us enviarem el tríptic amb les fitxes per correu i és el que portareu als partits.

 

Classificació Final Segona i Tercera Masculina

 

SEGONA MASCULINA TERCERA MASCULINA
1. HO LHA LA 1. TOYACOS CREW
2. CREU ALTA 2. BIG SWISS CHEESE BURGERS
3. HONOLULU RUPAS 3. DE BON ROTLLO
4. FRANKFURT HESSEN ST CUGAT 4. CAN MATA$
5. LOS JUBILAOS 5. ESPARTANOS
6. FALTA PERSONAL 6. BURBONS
7. CELTICS 7. CHANANTES
8. PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 8. LA ZONA
9. WISCONSIN 9. JUNIOR 3
10. RYUKAN 10. MINIONS

Partits de recuperació Lliga Masculina

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL FRANKFURT HESSEN ST CUGAT  17:00  CAN BALSACH 3   19/05/2018
 FALTA PERSONAL HONOLULU RUPAS  18:30  CAN BALSACH 1  19/05/2018 
HO LHA LA   HONOLULU RUPAS 09:00  PAVELLO SUD 3  20/05/2018 
FALTA PERSONAL  CELTICS  10:30  PAVELLO SUD 2  20/05/2018 
 BIG SWISS CHEESE BURGERS BURBONS   10:30 SALLARES I PLA   20/05/2018
 IN YOUR FACE PIM PAM  17:00  PAVELLO SUD 2   26/05/2018
PC LAND JOVAISHA   QUIERO MAS 17:00   PAVELLO SUD 3 26/05/2018 
K19   LA ROMANICA 18:30   PAVELLO SUD 3  26/05/2018
K19  QUIERO MAS  09:00  CAN BALSACH 2   27/05/2018
PIM PAM  INTER DE MITENTE  09:00  CAN BALSACH 3  27/05/2018 
 PC LAND JOVAISHA HOOSIERS OLE STARS  10:30  CAN BALSACH 2  27/05/2018 
 CB PLATANILLO OLD SCHOOL  10:30   CAN BALSACH 3  27/05/2018

Partits recuperació

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 BIG SWISS CHEESE BURGERS BURBONS 15:30 PAVELLO SUD 1 14/04/2018 
RYUKAN LOS JUBILAOS 17:00  PAVELLO SUD 2  14/04/2018
 HO LHA LA WISCONSIN 18:30 PAVELLO SUD 1  14/04/2018
HONOLULU RUPAS PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 18:30 PAVELLO SUD 2  14/04/2018
FALTA PERSONAL CELTICS 18:30 PAVELLO SUD 3 14/04/2018
K19 CB PLATANILLO 09:00 CAN BALSACH 1 15/04/2018
PIM PAM PUTUKAH JAZZ 09:00 CAN BALSACH 2 15/04/2018
FRANKFURT HESSEN ST. CUGAT CREU ALTA 09:00 CAN BALSACH 3 15/04/2018

Ronda Prèvia Copa Femenina

Ja estan penjats els horaris de la ronda prèvia de la copa femenina. 

 

Canvis Jornada 3 : competició masculina

Degut a canvis d’última hora per part de l’Ajuntament amb la designació de pistes, per la jornada 3 de la competició masculina, hi ha molts canvis, Si us plau estigueu atents ja que hi ha 6 partits que es jugaran en diumenge a Pavelló Sud.  Degut a aquests canvis hi ha preferències horàries que no he pogut mantenir, per tant aquests equips tenen tot el dret a demanar a aplaçament, i si juguen el partit intentarem compensar en partits que no siguin locals. 

 

DATA HORA PISTA PARTIT
28/10 15:30 Pavelló Sud 1 HOOSIERS OLE STARS – OLD SCHOOL
29/10 9:00 Can Balsach 1 CREU ALTA – HONOLULU RUPAS
29/10 9:00 Can Balsach 2 CAN MATA$ – CHANANTES
29/10 9:00 Can Balsach 3 IN YOUR FACE – LA ROMANICA
29/10  9:00  Pavelló Sud 1  WISCONSIN – LOS JUBILAOS 
 29/10   9:00  Pavelló Sud 2  INTER DE MI TENTE – K19 
29/10   9:00   Pavelló Sud 3   TOYACOS CREW – ESPARTANOS
29/10   10:30  Pavelló Sud 1  CB PLATANILLO – PUTUKAH JAZZ
29/10   10:30  Pavelló Sud 2 BURBONS – DE BON ROTLLO 
29/10   10:30  Pavelló Sud 3 BIG SWISS CHEESE BURGERS – LA ZONA