Categoría: Segona Masculina

Informació relacionada amb Segona Divisió Masculina

Classificació Final Segona i Tercera Masculina

 

SEGONA MASCULINA TERCERA MASCULINA
1. HO LHA LA 1. TOYACOS CREW
2. CREU ALTA 2. BIG SWISS CHEESE BURGERS
3. HONOLULU RUPAS 3. DE BON ROTLLO
4. FRANKFURT HESSEN ST CUGAT 4. CAN MATA$
5. LOS JUBILAOS 5. ESPARTANOS
6. FALTA PERSONAL 6. BURBONS
7. CELTICS 7. CHANANTES
8. PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 8. LA ZONA
9. WISCONSIN 9. JUNIOR 3
10. RYUKAN 10. MINIONS

Grups de 2º i 3º Masculina

Així queden els grups per de 2º i 3º Masculina , tenint en compte la classificació fins la Jornada 15

Segona Masculina

Grup A :  Frankfurt Hessen Sant Cugat, Honolulu Rupas, Wisconsin, Ryukan

Grup B :  Creu Alta, Celtics, Falta Personal

Grup C : Ho lha la, Los Jubilaos, Penya Blaugrana Castellbisbal

 

Tercera Masculina

Grup A : Toyacos Crew, Espartanos, Chanantes, Minions

Grup B : De bon rotllo, Big Swiss Cheese Burgers, Burbons

Grup C : Can Mata$, Júnior 3, La Zona

 

Tots els equips jugaran 3  partits més, que seran les jornades 19, 20 i 21, i es sumaran a la lliga regular. 

Partits recuperació

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 BIG SWISS CHEESE BURGERS BURBONS 15:30 PAVELLO SUD 1 14/04/2018 
RYUKAN LOS JUBILAOS 17:00  PAVELLO SUD 2  14/04/2018
 HO LHA LA WISCONSIN 18:30 PAVELLO SUD 1  14/04/2018
HONOLULU RUPAS PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 18:30 PAVELLO SUD 2  14/04/2018
FALTA PERSONAL CELTICS 18:30 PAVELLO SUD 3 14/04/2018
K19 CB PLATANILLO 09:00 CAN BALSACH 1 15/04/2018
PIM PAM PUTUKAH JAZZ 09:00 CAN BALSACH 2 15/04/2018
FRANKFURT HESSEN ST. CUGAT CREU ALTA 09:00 CAN BALSACH 3 15/04/2018

Partits de recuperació Lliga Masculina

Aquest són els partits que es recuperaran el cap de setmana del 10/11 de Març

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 CELTICS PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL   17;00 PAVELLO SUD 3  10/03/2018 
 WISCONSIN RYUKAN  18:30  PAVELLO SUD 3  10/03/2018
 HO LHA LA CREU ALTA   09:00 PAVELLO SUD 1  11/03/2018 
LA ZONA   BIG SWISS CHEESE BURGERS 09:00  PAVELLO SUD 2  11/03/2018 
FRANKFURT HESSEN ST CUGAT  FALTA PERSONAL  10:30  PAVELLO SUD 1  11/03/2018 
 CAN MATA$ BURBONS  10:30 PAVELLO SUD 2   11/03/2018

Jornada recuperació Lliga Masculina

Aquest són els partits de recuperació que es jugaran el cap de setmana del 27/28 de Gener

DISSABTE 27 DE GENER

PAVELLÓ SUD 1 A LES 17:00 BURBONS – DE BON ROTLLO

PAVELLÓ SUD 1 A LES 18:30 INTER DE MITENTE – PUTUUKAH

PAVELLÓ SUD 2 A LES 17:00 HO LHA LA – HONOLULU RUPAS

PAVELLÓ SUD 2 A LES 18:30 TOYACOS CREW – CAN MATA$

DIUMENGE 28 DE GENER

CAN BALSACH 1 A LES 10:30 CB PLATANILLO -PC LAND

CAN BALSACH 1 A LES 12:00 CELTICS – CREU ALTA

CAN BALSACH 2 A LES 10:30 K19 – IN YOUR FACE

CAN BALSACH 2 A LES 12:00 LA ROMANICA -SALOU DREAM

CAN BALSACH 3 A LES 10:30 RYUKAN – FALTA PERSONAL

CAN BALSACH 3 A LES 12:00 LOS JUBILAOS – PENYA BLAUGRANA

Classificacions finals Lliga Masculina

Així queden les classificacions de les Lligues Masculines, a falta de dos partits que es jugaran entre setmana. 

 

PRIMERA MASCULINA SEGONA MASCULINA TERCERA MASCULINA
1.-  HOOSIERS OLE STARS 1.- Ho lha la 1.- Los Jubilaos
2.- PcLand Jovaisha  2.- Penya Blaugrana  2.- Celtics
3.- CB Platanillo 3.- Creu Alta Bàsquet 3.- Can Mata$
4.- New York Style  4.- Frankfurt Hessen St Cugat 4.- Espartanos 
5.- Salou Dream 5.- Honolulu Rupas 5.- Chanantes
6.- In your face 6.- Wisconsin 6.-  Burbons
7.- Old Black 7.- Ryukan 7.- De Bon Rotllo 
8.- Green Gos 8.- Falta Personal 8.- La Zona
9.- Dream Tinc 9.- Big Swiss Cheese Burgers 9.- Minions
10.- Quiero Más 10.- Drink Team 10.- Júnior 3
11.- Pim Pam    
12.- K19     
13.- Putukah Jazz    
14.- Puifg de la Creu    

Grups de 2º i 3º Masculina

Un cop finalitzada la lliga regular a 2º i 3ª Masculina es crearan 1 Grup de 4 equips i 2 de tres equips a cada divisió per tal de que tots els equips juguin 3 partits més , els resultats es sumaran a la classificació general. 

La realització dels grups serà la mateixa per a les dues divisions, es tindrà en compte la classificació general a dia d’avui. 

Es realitzarà de la següent manera. 

Grup A                                                Grup B                                    Grup C

1º Classificat                                  2ª Classificat                        3º Classificat

4º Classificat                                  5ª Classificat                        6º Classificat

7º Classificat                                  8ª Classificat                        9º Classificat

10º Classificat                                 

Degut a que els equips del grup A jugaran un partit més al ser 4 equips, Cada jornada l’equip que descansa del Grup B jugarà contra l’equip que descansa del Grup C, així tots els equips tindran els mateixos partits i no hi haurà diferències en els partits jugats.