Categoría: Primera Masculina

Informació relacionada amb Primera Divisió Masculina

Playout Primera Masculina

 

Classificació Final Primera Masculina

AixÍ queda la classificació final de Primera Masculina. 

En cas d’empat entre dos o més equips, com cada temporada es mira el bàsquet average particular, hi ha tres casos de desempat que són els següents. 

4º LA ROMANICA I 5º PUTUKAH JAZZ                                       

LA ROMANICA 65 – PUTUKAH JAZZ 48  

PUTUKAH JAZZ 53 – LA ROMANICA 59

8º IN YOUR FACE I 9º CB PLATANILLO

CB PLATANILLO 64 – IN YOUR FACE 71

IN YOUR FACE 56 – CB PLATANILLO 53

10º QUIERO MAS I 11º K19

QUIERO MAS 53 – K19 59

K19 50 – QUIERO MAS 79

 

PRIMERA MASCULINA
1.HOOSIERS OLE STARS
2. SALOU DREAM
3. PC LAND JOVAISHA
4. LA ROMÀNICA
5. PUTUKAH JAZZ
6. PIM PAM
7. OLD SCHOOL
8. IN YOUR FACE
9. CB PLATANILLO
10. QUIERO MAS
11. K19
12. INTER DE MITENTE

Partits recuperació

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 BIG SWISS CHEESE BURGERS BURBONS 15:30 PAVELLO SUD 1 14/04/2018 
RYUKAN LOS JUBILAOS 17:00  PAVELLO SUD 2  14/04/2018
 HO LHA LA WISCONSIN 18:30 PAVELLO SUD 1  14/04/2018
HONOLULU RUPAS PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 18:30 PAVELLO SUD 2  14/04/2018
FALTA PERSONAL CELTICS 18:30 PAVELLO SUD 3 14/04/2018
K19 CB PLATANILLO 09:00 CAN BALSACH 1 15/04/2018
PIM PAM PUTUKAH JAZZ 09:00 CAN BALSACH 2 15/04/2018
FRANKFURT HESSEN ST. CUGAT CREU ALTA 09:00 CAN BALSACH 3 15/04/2018

Partits de recuperació Lliga Masculina

Aquest són els partits que es recuperaran el cap de setmana del 10/11 de Març

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 CELTICS PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL   17;00 PAVELLO SUD 3  10/03/2018 
 WISCONSIN RYUKAN  18:30  PAVELLO SUD 3  10/03/2018
 HO LHA LA CREU ALTA   09:00 PAVELLO SUD 1  11/03/2018 
LA ZONA   BIG SWISS CHEESE BURGERS 09:00  PAVELLO SUD 2  11/03/2018 
FRANKFURT HESSEN ST CUGAT  FALTA PERSONAL  10:30  PAVELLO SUD 1  11/03/2018 
 CAN MATA$ BURBONS  10:30 PAVELLO SUD 2   11/03/2018

Jornada recuperació Lliga Masculina

Aquest són els partits de recuperació que es jugaran el cap de setmana del 27/28 de Gener

DISSABTE 27 DE GENER

PAVELLÓ SUD 1 A LES 17:00 BURBONS – DE BON ROTLLO

PAVELLÓ SUD 1 A LES 18:30 INTER DE MITENTE – PUTUUKAH

PAVELLÓ SUD 2 A LES 17:00 HO LHA LA – HONOLULU RUPAS

PAVELLÓ SUD 2 A LES 18:30 TOYACOS CREW – CAN MATA$

DIUMENGE 28 DE GENER

CAN BALSACH 1 A LES 10:30 CB PLATANILLO -PC LAND

CAN BALSACH 1 A LES 12:00 CELTICS – CREU ALTA

CAN BALSACH 2 A LES 10:30 K19 – IN YOUR FACE

CAN BALSACH 2 A LES 12:00 LA ROMANICA -SALOU DREAM

CAN BALSACH 3 A LES 10:30 RYUKAN – FALTA PERSONAL

CAN BALSACH 3 A LES 12:00 LOS JUBILAOS – PENYA BLAUGRANA

Classificacions finals Lliga Masculina

Així queden les classificacions de les Lligues Masculines, a falta de dos partits que es jugaran entre setmana. 

 

PRIMERA MASCULINA SEGONA MASCULINA TERCERA MASCULINA
1.-  HOOSIERS OLE STARS 1.- Ho lha la 1.- Los Jubilaos
2.- PcLand Jovaisha  2.- Penya Blaugrana  2.- Celtics
3.- CB Platanillo 3.- Creu Alta Bàsquet 3.- Can Mata$
4.- New York Style  4.- Frankfurt Hessen St Cugat 4.- Espartanos 
5.- Salou Dream 5.- Honolulu Rupas 5.- Chanantes
6.- In your face 6.- Wisconsin 6.-  Burbons
7.- Old Black 7.- Ryukan 7.- De Bon Rotllo 
8.- Green Gos 8.- Falta Personal 8.- La Zona
9.- Dream Tinc 9.- Big Swiss Cheese Burgers 9.- Minions
10.- Quiero Más 10.- Drink Team 10.- Júnior 3
11.- Pim Pam    
12.- K19     
13.- Putukah Jazz    
14.- Puifg de la Creu