Categoría: General

Infomació General de la Balles

Reunió Inici Temporada 18-19

El proper dia 3/10 es farà la presentació de la Temporada 2018-19 a Centre Cívic de Sant Oleguer.  

18:45h : presentació de la lliga Femenina i sorteig copa Femenina

19:45h:  presentació de la lliga Masculina i sorteig copa Masculina

 

L’inici de la temporada serà el cap de setmana 6/7 d’Octubre per la competició masculina i el 16 d’Octubre per la competició Femenina

Jornades recuperació lliga femenina

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
CB FONTETES  GREEN TEAM  21:30  PAVELLO SUD 2   15/05
BASVE  SOM-HI  21:00  PAVELLO SUD 3  15/05 
 ESCOPINYES GREEN TEAM    22:15 EL CASAL  16/05 
 UE BARBERA GREEN TEAM  21:30  BARBERA  17/05 
 SOM-HI GREEN TEAM  21:30  PAVELLO SUD 2  22/05 
BARBERA BASVE 21:00  PAVELLO SUD 3 22/05 
 CB VILADECAVALLS WHATSAPP  20:30  PAV. SEBASTIA HOMS   22/05 
CAMPUS PANTERES GROGUES  20:30  ESCOLA INDUSTRIAL (TERRASSA)  22/05 
 CB FONTETES GREEN TEAM  22:15  CAN BALSACH  23/05 
 UE BARBERA ESCOPINYES  21:30  BARBERA  24/05 
PANTERES GROGUES  WHATS APP  22:00  PAVELLO SUD  24/05 
 WHATS APP PANTERES GROGUES   21:00 PAVELLO SUD 3  29/05 
 PANTERES GROGUES CB VILADECAVALLS  22:15  CAN BALSACH  30/05 
WHATSAPP PANTERES  22:00 PAVELLO SUD  31/05 

Grups de 2º i 3º Masculina

Així queden els grups per de 2º i 3º Masculina , tenint en compte la classificació fins la Jornada 15

Segona Masculina

Grup A :  Frankfurt Hessen Sant Cugat, Honolulu Rupas, Wisconsin, Ryukan

Grup B :  Creu Alta, Celtics, Falta Personal

Grup C : Ho lha la, Los Jubilaos, Penya Blaugrana Castellbisbal

 

Tercera Masculina

Grup A : Toyacos Crew, Espartanos, Chanantes, Minions

Grup B : De bon rotllo, Big Swiss Cheese Burgers, Burbons

Grup C : Can Mata$, Júnior 3, La Zona

 

Tots els equips jugaran 3  partits més, que seran les jornades 19, 20 i 21, i es sumaran a la lliga regular. 

Reunió Inici Temporada

El proper dia 4/10 es farà la presentació de la Temporada 2017-18 a Centre Cívic de Sant Oleguer. 

18:45h : presentació de la lliga Femenina i sorteig copa Femenina

19:45h:  presentació de la lliga Masculina i sorteig copa Masculina

 

L’inici de la temporada serà el cap de setmana 7/8 d’Octubre per la competició masculina i el 16 d’Octubre per la competició Femenina

Guanyadors Esportivitat

Aquests són els equips que van guanyar el premi de l’esportivitat la temporada passada,

PRIMERA MASCULINA : CB PLATANILLO —> 25% descompte

SEGONA MASCULINA : LOS JUBILAOS  —-> 25% descompte

TERCERA MASCULINA : MINIONS —> 25% descompte

PRIMERA FEMENINA : ESCOPINYES —-> 12,5% descompte  /  SOM-HI —-> 12,5% descompte

SEGONA FEMENINA : CB VILADEVAVALLES VILAVETS —> 25% descompte