Campions de Lliga Temporada 2018-19

Salou Dream
Basve
Ressaca Squad
Burbons
CB Viladecavalls Vilavets

Ja tenim els campions d’aquesta tempodada 2018-19, a Primera Masculina va guanyar Salou Dream que repeteix títol i s’ha convertit en l’equip a batre per la pròxima temporada, a Primera Femenina va guanyar Basve, que també repeteix títol. A segona Masculina l’equip campió ha sigut Resaca Squad, que debutava a la Balles aquesta temporada i s’ha emportat el títol i ascens a Primera. A segona Femenina l’equip que es va emportar la victòria va ser el CB Viladecavalls Vilavets. En quant a tercera Masculina vam viure un dels partits més emocionants de les últimes temporades en una final, on el campió va ser Burbons, on a falta de menys de 3 minuts perdia de de 12 punts i va aconseguir emportar-se el títol amb una gran remontada.

Felicitats a tots els campions!!!

Quarts Tercera Masculina

Després del partit que faltava per jugar, ja s’ha tancat el quadre de playoff de Tercera Masculina, aquí teniu com queda l’anada.

Jornada recuperació Lliga Masculina

DATAHORA LOCALVISITANTPISTA
08/06/201915:00NEW YORK STYLELOCKOUT SBDPAVELLO SUD 1
08/06/201915:00HONOLULU RUPASCB PLATANILLOPAVELLO SUD 2
08/06/201915:00OH LHA LAOLD SCHOOLPAVELLO SUD 3
08/06/201917:30SALOU DREAMPC LAND JOVAISHACAN BALSACH 1
08/06/201917:30IN YOUR FACEHOOSIERS OLE STARSCAN BALSACH 2
08/06/201917:30BURBONSCHANANTESCAN BALSACH 3
08/06/201919:00FALTA PERSONALWISCONSINCAN BALSACH 1
08/06/201919:00TOYACOS CREWPENYA BLAUGRANA CASTELLBISBALCAN BALSACH 2
08/06/201919:00SARDANA TEAMSLAM DRUNKCAN BALSACH 3
09/06/201909:00PIM PAMPC LAND JOVAISHAPAVELLÓ SUD 1
09/06/201909:00PUTUKAH JAZZNEW YORK STYLEPAVELLÓ SUD 2
09/06/201909:00FRANKFURT HESSEN ST CUGATWISCONSINPAVELLÓ SUD 3
09/06/201910:30CAN MATA$BURBONSPAVELLÓ SUD 1
09/06/201910:30SLAM DRUNKMINIONSPAVELLÓ SUD 2
09/06/201910:30HOOSIERS OLE STARSOLD SCHOOLPAVELLÓ SUD 3
09/06/201912:00SALOU DREAMCB PLATANILLOPAVELLÓ SUD 1
09/06/201912:00DE BON ROTLLOLOS JUBILAOSPAVELLÓ SUD 2
09/06/201912:00ESPARTANOS SARDANA TEAMPAVELLÓ SUD 3
05/06/201922:15HOOSIERS OLE STARSNEW YORK STYLECAN BALSACH
12/06/201922:15CHANANTESBIG SWISS CHEESE BURGERSCAN BALSACH

Jornades Recuperació Lliga Femenina

Aquests són els partits que es jugaran les setmanes de recuperació de la lliga Femenina

DATAHORALOCALVISITANTPISTA
27/05/1921:45EL SOCIALCREU ALTAEL SOCIAL
28/05/1920:30PAVELLÓ SUD 2
28/05/1921:00BASVEBARBERAPAVELLÓ SUD 3
29/05/1920:45ULTIMA HORASOM-HIESCOLA PIA TERRASSA
29/05/1921:00CB VILADEVALLS VILAVETSSI CAL P.M. SEBASTIA HOMS
29/05/1922:15GREEN TEAMBASVECAN BALSACH 1
30/05/1921:30BARBERAGREEN TEAMBARBERA
30/05/1922:00SOM-HIULTIMA HORAPAVELLO SUD 3
04/06/1920:30BASVEGREEN TEAMPAVELLO SUD 2
04/06/1921:00WHATSAPPEL SOCIALPAVELLO SUD 3
05/06/1920:45ULTIMA HORABASVEESCOLA PIA TERRASSA
05/06/1922:15CAN BALSACH 1
06/06/1922:00SOM-HIGREEN TEAMPAVELLO SUD 2

All Star Balles 18-19

Demà dissabte 11 de Maig a partir de les 16:00 al Pavelló Sud,celebrarem la segona edició de l’All Star de la Balles, on participaran els jugador i jugadores votats pels propis companys . a les 16:00h al partit corresponent a la lliga femenina i a les 18:00 h el de la lliga masculina, entre mig farem el concurs de triples.  Us hi esperem a tots

Jornada Recuperació Lliga Masculina

Aquest són els partits que es jugaran la jornada de recuperació del 19/20 de Gener

Data hora Pista Local Visitant
19/01 17:00 Pavelló Sud 1 Putukah Jazz Burbons
19/01 17:00 Pavelló Sud 2 Penya Blaugrana Castellbisbal Creu Alta
19/01 17:00 Pavelló Sud 3 Salou Dream PC Land Jovaisha
19/01 18:30 Pavelló Sud 1 Shohoku Tropa de Reconocimiento
19/01 18:30 Pavelló Sud 2 Sardana Team Can Mata$
19/01 18:30 Pavelló Sud 3 CSKA la ropa Big Swiss cheese burgers
20/01 09:00 Can Balsach 1 CB Platanillo Old School
20/01 09:00 Can Balsach 2 CSKA la Ropa Gente Amable
20/01 10:30 Can Balsach 1 De Bon Rotllo! Frankfurt Hessen St Cugat
20/01 10:30 Can Balsach 2 Creu Alta Wisconsin
20/01 10:30 Can Balsach 3 Honolulu Rupas New York Style

Reunió Inici Temporada 18-19

El proper dia 3/10 es farà la presentació de la Temporada 2018-19 a Centre Cívic de Sant Oleguer.  

18:45h : presentació de la lliga Femenina i sorteig copa Femenina

19:45h:  presentació de la lliga Masculina i sorteig copa Masculina

 

L’inici de la temporada serà el cap de setmana 6/7 d’Octubre per la competició masculina i el 16 d’Octubre per la competició Femenina