All Star 2017

Ja tenim els jugadors i jugadores que  han estat escollits per participar al partit All Star ’17 de la Balles aquest diumenge a Can Balsach.

 Gràcies a tots per la vostra participació. 

Us recordem que qualsevol jugador pot participar al concurs de triples que es realitazarà al finalitzar els partits, el guanyador s’emportarà una samarreta  de premi. 

Qualsevol que vulgui participar només ha d’enviar un mail a laballes@basquetsabadell.com, 

Horaris : 1º Femenina contra 2º Femenina  a les 9:30h a Can Balsach

                    1º Masculina contra 2ºi3º Masculina a les 11:00h a Can Balsach

                    Concurs de Triples : a les 12:30 a Can Balsach

Partit 1º Femenina  contra 2º Femenina

1ª Femenina                                                                               2º Femenina

Aina Guitart – Basve                                                             Nuria Moline – El Social

Maria Eulàlia Ros – Green Team                                    Laia Mira – Escopinyes

Sílvia Ruiz – Basve                                                                  Ariadna Raja – Pica Pica

Anna Mestres – Som-hi                                                       M.Esther San Miguel -Campus

Elisabeth Cano – Green Team                                         Gemma Abant – Kimak+Proyecto

Lidia Colom – Basve                                                             Mireia Abant – Kimak+Proyecto

Esther Zoroa – Regina Carmeli                                     Lluisa Turell – WhatsApp

Marta Gonzalez – CB Acardi                                          Salut Tarruell – WhatsApp

Maria Ovejero – CB Fontetes                                         Mº Jose Fernandez – CB Viladecavalls

Nuria Escofet – CB  Acardi                                               Judith Jimenez – Escopinyes

Elena Enfedaque – Barbera                                             Sara Marin – El Social

Sandra Valles – Barbera                                                     Laura Guerrero – Escopinyes

 

Partit 1 ª Masculina contra 2º i 3º Masculina

1º Masculina                                                                                 2º i 3º Masculina

Christian Moreno – Hoosiers Ole Stars                        Kevin Budia – Honolulu Rupas

Arnau López – Salou Dream                                                Carles Vidal – Big Swiss Cheese Burgers

Felip López – Quiero Más                                                      Miquel Pijoan  – Oh lha la

Blai Cabrero – Pim Pam                                                          Jorge Llorente – Wisconsin

Salvador Aviles – Hoosiers Ole Stars                             Aleix Camprobí – Penya Blaugrana

Javier Cañadas – CB Platanillo                                          Marc Salanguera – Drink Team

Carlos Arroyo – Hoosiers Ole Stars                              Oriol Bosch – De Bon Rotllo

Javier Castrillón – PC Land                                                  Daniel Jordano – Los Jubilaos

Alex Alba – New York Style                                                 Ricardo Perez – Los Jubilaos

Serio Brioa – New York Style                                             Victor Emmanuel Cedano – Espartanos

Edgar Del Pino – K19                                                             Ngadi David Gil – Can Mata$

Juan Francisco Osuna – In your face                           Eloi Bernabeu – Minions

Ricard Tutusaus – Old Black                                              Sergi Illescas – Junior 3

Manuel Cano – PC Land                                                      Jordi Blazqued – Creu Alta Sabadell

Comenzar una Conversación

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *