Classificació Final Segona i Tercera Masculina

 

SEGONA MASCULINA TERCERA MASCULINA
1. HO LHA LA 1. TOYACOS CREW
2. CREU ALTA 2. BIG SWISS CHEESE BURGERS
3. HONOLULU RUPAS 3. DE BON ROTLLO
4. FRANKFURT HESSEN ST CUGAT 4. CAN MATA$
5. LOS JUBILAOS 5. ESPARTANOS
6. FALTA PERSONAL 6. BURBONS
7. CELTICS 7. CHANANTES
8. PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 8. LA ZONA
9. WISCONSIN 9. JUNIOR 3
10. RYUKAN 10. MINIONS

Partits de recuperació Lliga Masculina

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL FRANKFURT HESSEN ST CUGAT  17:00  CAN BALSACH 3   19/05/2018
 FALTA PERSONAL HONOLULU RUPAS  18:30  CAN BALSACH 1  19/05/2018 
HO LHA LA   HONOLULU RUPAS 09:00  PAVELLO SUD 3  20/05/2018 
FALTA PERSONAL  CELTICS  10:30  PAVELLO SUD 2  20/05/2018 
 BIG SWISS CHEESE BURGERS BURBONS   10:30 SALLARES I PLA   20/05/2018
 IN YOUR FACE PIM PAM  17:00  PAVELLO SUD 2   26/05/2018
PC LAND JOVAISHA   QUIERO MAS 17:00   PAVELLO SUD 3 26/05/2018 
K19   LA ROMANICA 18:30   PAVELLO SUD 3  26/05/2018
K19  QUIERO MAS  09:00  CAN BALSACH 2   27/05/2018
PIM PAM  INTER DE MITENTE  09:00  CAN BALSACH 3  27/05/2018 
 PC LAND JOVAISHA HOOSIERS OLE STARS  10:30  CAN BALSACH 2  27/05/2018 
 CB PLATANILLO OLD SCHOOL  10:30   CAN BALSACH 3  27/05/2018

Jornades recuperació lliga femenina

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
CB FONTETES  GREEN TEAM  21:30  PAVELLO SUD 2   15/05
BASVE  SOM-HI  21:00  PAVELLO SUD 3  15/05 
 ESCOPINYES GREEN TEAM    22:15 EL CASAL  16/05 
 UE BARBERA GREEN TEAM  21:30  BARBERA  17/05 
 SOM-HI GREEN TEAM  21:30  PAVELLO SUD 2  22/05 
BARBERA BASVE 21:00  PAVELLO SUD 3 22/05 
 CB VILADECAVALLS WHATSAPP  20:30  PAV. SEBASTIA HOMS   22/05 
CAMPUS PANTERES GROGUES  20:30  ESCOLA INDUSTRIAL (TERRASSA)  22/05 
 CB FONTETES GREEN TEAM  22:15  CAN BALSACH  23/05 
 UE BARBERA ESCOPINYES  21:30  BARBERA  24/05 
PANTERES GROGUES  WHATS APP  22:00  PAVELLO SUD  24/05 
 WHATS APP PANTERES GROGUES   21:00 PAVELLO SUD 3  29/05 
 PANTERES GROGUES CB VILADECAVALLS  22:15  CAN BALSACH  30/05 
WHATSAPP PANTERES  22:00 PAVELLO SUD  31/05 

Grups de 2º i 3º Masculina

Així queden els grups per de 2º i 3º Masculina , tenint en compte la classificació fins la Jornada 15

Segona Masculina

Grup A :  Frankfurt Hessen Sant Cugat, Honolulu Rupas, Wisconsin, Ryukan

Grup B :  Creu Alta, Celtics, Falta Personal

Grup C : Ho lha la, Los Jubilaos, Penya Blaugrana Castellbisbal

 

Tercera Masculina

Grup A : Toyacos Crew, Espartanos, Chanantes, Minions

Grup B : De bon rotllo, Big Swiss Cheese Burgers, Burbons

Grup C : Can Mata$, Júnior 3, La Zona

 

Tots els equips jugaran 3  partits més, que seran les jornades 19, 20 i 21, i es sumaran a la lliga regular. 

Partits recuperació

 

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 BIG SWISS CHEESE BURGERS BURBONS 15:30 PAVELLO SUD 1 14/04/2018 
RYUKAN LOS JUBILAOS 17:00  PAVELLO SUD 2  14/04/2018
 HO LHA LA WISCONSIN 18:30 PAVELLO SUD 1  14/04/2018
HONOLULU RUPAS PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL 18:30 PAVELLO SUD 2  14/04/2018
FALTA PERSONAL CELTICS 18:30 PAVELLO SUD 3 14/04/2018
K19 CB PLATANILLO 09:00 CAN BALSACH 1 15/04/2018
PIM PAM PUTUKAH JAZZ 09:00 CAN BALSACH 2 15/04/2018
FRANKFURT HESSEN ST. CUGAT CREU ALTA 09:00 CAN BALSACH 3 15/04/2018

Partits de recuperació Lliga Masculina

Aquest són els partits que es recuperaran el cap de setmana del 10/11 de Març

LOCAL VISITANT HORA PISTA DIA
 CELTICS PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL   17;00 PAVELLO SUD 3  10/03/2018 
 WISCONSIN RYUKAN  18:30  PAVELLO SUD 3  10/03/2018
 HO LHA LA CREU ALTA   09:00 PAVELLO SUD 1  11/03/2018 
LA ZONA   BIG SWISS CHEESE BURGERS 09:00  PAVELLO SUD 2  11/03/2018 
FRANKFURT HESSEN ST CUGAT  FALTA PERSONAL  10:30  PAVELLO SUD 1  11/03/2018 
 CAN MATA$ BURBONS  10:30 PAVELLO SUD 2   11/03/2018