Finals Lliga 2016-17

Aquí teniu les fotos de les finals de la Balles 2016-17

Partit amb veterans del FB Barcelona

El nostre equip Hoosiers Ole Stars va ser convidat aquest dilluns 12 de juny  a jugar un amistós a la Ciutat Esportiva Joan Gamper , contra el F.C.Barcelona Veterans.

Un equip, el del Barça que mai perd, els nostres companys van donar molta guerra durant 2 quarts, destacant la brillant actuació individual del seu jugador Christian i el coratge de tots els seus membres que van donar la cara contra algun jugador fins i tot de 2,15mts, finalment el partit va acabar amb el resultat de 87 a 63, aqui teniu les fotos. 

Classificació Final Lliga Femenina

Així queden les classificacions de les Lligues Masculines, després de la puntuació de grups. 

PRIMERA FEMENINA SEGONA FEMENINA
1.-  Basve 1.- Escopinyes
2.- CB Acardi 2.- WhatsApp
3.- Som-hi 3.- Campus
4.- CB Fontetes  4.- CB Viladecavalls Vilavets
5.- Green Team 5.- El Social
6.- UE Barberà 6.- Pica Pica
7.- Regina Carmeli 7.- Kimak+Proyecto

Partits Playoff i Playout

Ja estan publicats els horaris de Quarts de Final Anada i Tornada i els partits de Playout de Primera, de les lligues masculines. 

Els quarts d’anada es juguen tots els partits a Pavelló Sud, tant dissabte com diumenge i els quarts de tornada es jugaran tots els partits a Can Balsach, dissabte i diumenge. Estigueu atents !! 

Classificacions finals Lliga Masculina

Així queden les classificacions de les Lligues Masculines, a falta de dos partits que es jugaran entre setmana. 

 

PRIMERA MASCULINA SEGONA MASCULINA TERCERA MASCULINA
1.-  HOOSIERS OLE STARS 1.- Ho lha la 1.- Los Jubilaos
2.- PcLand Jovaisha  2.- Penya Blaugrana  2.- Celtics
3.- CB Platanillo 3.- Creu Alta Bàsquet 3.- Can Mata$
4.- New York Style  4.- Frankfurt Hessen St Cugat 4.- Espartanos 
5.- Salou Dream 5.- Honolulu Rupas 5.- Chanantes
6.- In your face 6.- Wisconsin 6.-  Burbons
7.- Old Black 7.- Ryukan 7.- De Bon Rotllo 
8.- Green Gos 8.- Falta Personal 8.- La Zona
9.- Dream Tinc 9.- Big Swiss Cheese Burgers 9.- Minions
10.- Quiero Más 10.- Drink Team 10.- Júnior 3
11.- Pim Pam    
12.- K19     
13.- Putukah Jazz    
14.- Puifg de la Creu    

Jornada de Recuperació Lliga Masculina

Aquest són els partits de recuperació de la Lliga Masculina 

DATA LOCAL VISITANT HORA PISTA
 27/05/2017 Salou Dream  Quiero Mas  15:30  Pavelló Sud 1 
27/05/2017  Honolulu Rupas  Oh lha la  15:30  Pavelló Sud 2 
27/05/2017  PC Land Jovaisha Dream Tinc  15:30  Pavelló Sud 3 
27/05/2017  Wisconsin  Drink Team  18:30  Pavelló Sud 1 
27/05/2017  K19  Green Gos  17:00  Pavelló Sud 2 
 27/05/2017 Falta Personal Penya Blaugrana Castellbisbal 17:00 Pavelló Sud 31
27/05/2017  Chanantes Burbons  17:00  Pavelló Sud 3 
28/05/2017  La Zona Chanantes  09:00  Can Balsach 1 
 28/05/2017 Pim Pam  Putukah Jazz 09:00  Can Balsach 2 
 28/05/2017 Espartanos Celtics   10:30 Can Balsach 1 
28/05/2017   Dream Tinc  Puig de la Creu  10:30  Can Balsach 2 
28/05/2017  Falta Personal  Creu Alta  10:30  Can Balsach 3 
28/05/2017  In your face   Salou Dream  12:00  Can Balsach 1 
28/05/2017  Oh lha la   Honolulu Rupas  12;00  Can Balsach 2 
28/05/2017  Hoosiers Ole Stars  Green Gos  12:00  Can Balsach 3 
         

Jornades Recuperació Lliga Femenina

Aquest són els partits de recuperació de la Lliga Femenina. 

DATA LOCAL VISITANT HORA PISTA
23/05/2017 Campus WhatsApp  20:30 Escola Industrial Terrassa
23/05/2017  Green Team  Som-hi   22:00 Pavelló Sud 3 
24/05/2017   El Social  Escopinyes 21:30  El social 
24/05/2017   Basve CB Fontetes  22:15  Can Balsach 1 
 25/05/2017  Regina Carmeli  Som-hi  20:45 Pavelló Regina 
25/05/2017  Kimak + Proyecto  Campus  22:00  Pavelló Sud 3 
30/05/2017  Campus   WhatsApp   20:30 Escola Industrial Terrassa 
 30/05/2017 Pica Pica  Kimak + Proyecto   22:00  Pavello Sud 2
31/05/2017   El Social  Pica Pica 21:30   El Social
01/06/2017  Green Team  Som-hi  22:00   Pavello sud 3

All Star 2017

Ja tenim els jugadors i jugadores que  han estat escollits per participar al partit All Star ’17 de la Balles aquest diumenge a Can Balsach.

 Gràcies a tots per la vostra participació. 

Us recordem que qualsevol jugador pot participar al concurs de triples que es realitazarà al finalitzar els partits, el guanyador s’emportarà una samarreta  de premi. 

Qualsevol que vulgui participar només ha d’enviar un mail a laballes@basquetsabadell.com, 

Horaris : 1º Femenina contra 2º Femenina  a les 9:30h a Can Balsach

                    1º Masculina contra 2ºi3º Masculina a les 11:00h a Can Balsach

                    Concurs de Triples : a les 12:30 a Can Balsach

Partit 1º Femenina  contra 2º Femenina

1ª Femenina                                                                               2º Femenina

Aina Guitart – Basve                                                             Nuria Moline – El Social

Maria Eulàlia Ros – Green Team                                    Laia Mira – Escopinyes

Sílvia Ruiz – Basve                                                                  Ariadna Raja – Pica Pica

Anna Mestres – Som-hi                                                       M.Esther San Miguel -Campus

Elisabeth Cano – Green Team                                         Gemma Abant – Kimak+Proyecto

Lidia Colom – Basve                                                             Mireia Abant – Kimak+Proyecto

Esther Zoroa – Regina Carmeli                                     Lluisa Turell – WhatsApp

Marta Gonzalez – CB Acardi                                          Salut Tarruell – WhatsApp

Maria Ovejero – CB Fontetes                                         Mº Jose Fernandez – CB Viladecavalls

Nuria Escofet – CB  Acardi                                               Judith Jimenez – Escopinyes

Elena Enfedaque – Barbera                                             Sara Marin – El Social

Sandra Valles – Barbera                                                     Laura Guerrero – Escopinyes

 

Partit 1 ª Masculina contra 2º i 3º Masculina

1º Masculina                                                                                 2º i 3º Masculina

Christian Moreno – Hoosiers Ole Stars                        Kevin Budia – Honolulu Rupas

Arnau López – Salou Dream                                                Carles Vidal – Big Swiss Cheese Burgers

Felip López – Quiero Más                                                      Miquel Pijoan  – Oh lha la

Blai Cabrero – Pim Pam                                                          Jorge Llorente – Wisconsin

Salvador Aviles – Hoosiers Ole Stars                             Aleix Camprobí – Penya Blaugrana

Javier Cañadas – CB Platanillo                                          Marc Salanguera – Drink Team

Carlos Arroyo – Hoosiers Ole Stars                              Oriol Bosch – De Bon Rotllo

Javier Castrillón – PC Land                                                  Daniel Jordano – Los Jubilaos

Alex Alba – New York Style                                                 Ricardo Perez – Los Jubilaos

Serio Brioa – New York Style                                             Victor Emmanuel Cedano – Espartanos

Edgar Del Pino – K19                                                             Ngadi David Gil – Can Mata$

Juan Francisco Osuna – In your face                           Eloi Bernabeu – Minions

Ricard Tutusaus – Old Black                                              Sergi Illescas – Junior 3

Manuel Cano – PC Land                                                      Jordi Blazqued – Creu Alta Sabadell

Jornada Recuperació Competició Femenina

Aquest són els partits de recuperació de Primera i Segona Femenina que es jugaran  el 02, 03 i 04 de Maig

DATA LOCAL VISITANT HORA PISTA
02/05 SOM-HI BARBERA 22:00 PAVELLO SUD 2
02/05 ESCOPINYES WHATSAPP 22:00 PAVELLO SUD 3
03/05 BASVE CB ACARDI 22:15 CAN BALSACH 1
03/05 EL SOCIAL CAMPUS TERRASSA 21:30 EL SOCIAL
04/05 REGINA CARMELI GREEN TEAM 20:45 REGINA CARMELI
03/05 PICA PICA KIMAK + PROYECTO 22:00 PAVELLÓ SUD 3